Blog > Komentarze do wpisu

Wełna mineralna mokła w ogródku przed domem. Zaraz, jak się tylko zwinęli zaczął padać deszcz, a raczej zerwała się wichura z ulewami. Dwaj panowie przykryli folią plastkiowe kubły z kołkami do mocowania ocieplenia, siatkę i metalowe listwy, a wełna mineralna sobie stała i namakała. 

Ale zaczęli. ZACZĘLI. Zaliczkę wpłaciliśmy jeszcze w lipcu, okna wstawiliśmy we wrześniu i mieli już zaraz za chwilę, za momencik zakładać nam ocieplenie. A tu cisza. Nie naciskałam za bardzo na tę ciszę, bo w międzyczasie wyniknęła sprawa z elektrownią, która powinna najpierw zabezpieczyć kable, żeby w ogóle goście mogli coś robić z elewacją - urokiem mieszkania w Irlandii sa bowiem kable enegretyki ciągnięte górą, czyli powietrzem, a nie pod ziemią jak w Pl. Wygląda to trochę jak na amerykańskich filmach o suburbiach - plątanina kabli w powietrzu.

 

czwartek, 22 listopada 2018, inny_glos

Polecane wpisy

  • Mo

       

  • Jeśli to starość, to nie wiem

    jak przeżyję następne 40 lat. Pocieszam się, że może to po prostu zmęczenie/niewyspanie/samaniewiemco. Ale nie, to chyba starość (przychodzą mi na myśl te wszys

  • Brexit, parę uwag

    No i wyszli z Europy, czego podobno nikt się nie spodziewał. Ale przecież już od dawna ta biedna część społeczeństwa angielskiego stawała się coraz biedniejsza,

Komentarze
2018/11/22 22:24:57
u nas już huchnęło zimnem brrr...
w nocy -7, wilgoć, mgła i noc polarna, ale listopad w końcu, czego się spodziewać :)
-
2018/11/22 22:44:52
Jestem w Dublinie, jutro się odezwę:) nie zdziw się:))))
-
2018/11/25 08:03:49
postanowiłam być optymistką i cieszyć się z tych kilku zdań, które napisałaś :D Mimo iż ich budowa sugeruje ciąg dalszy, którego zapewne nie dane nam będzie poznać.
Ale masz nowe okna! Dobre i to :D
-
2018/11/29 13:11:58
U nas też ocieplają, wiercą i kują, czyli hałasują, już kilka tygodni. A w tej chwili facet ociepla mój balkon.
stat4u