Blog > Komentarze do wpisu

Mich dwie rozmowy o pracę, jutro raniutko i pojutrze, więc szybko szybko, prezentacja, garnitury, przykładowe pytania, przykładowe odpowiedzi, trzeba się chociaż słownikowo przygotować i o co jeszcze mogą zapytać?, a tu kolka.

Kolka. 

I nic nie da się zrobić. Wrzeszczak nie chce być w chuście, nie chce spać, leżeć, jeść, ewentualnie może być na rączkach noszony i bujany. Ale i to nie gwarantuje ciszy. 

Za dużo wrażeń, kolorów, zapachów, mamo widziałam dziś drzewa, i słońce, i wiart wiał, no i w ogóle, ta rzeczywstość, mamo, ona atakuje!

I Mich powtarzający prezentację i ja jednym palcem stukająca odpowiedzi na spodziewane pytania i wrzeszczak memlący cycka, co go tylko na chwilę uspokaja. A tak w ogóle to 5 tygodni wczoraj.

Idę spać, póki (w końcu) cisza.

wtorek, 08 września 2015, inny_glos

Polecane wpisy

  • Mo

       

  • Jeśli to starość, to nie wiem

    jak przeżyję następne 40 lat. Pocieszam się, że może to po prostu zmęczenie/niewyspanie/samaniewiemco. Ale nie, to chyba starość (przychodzą mi na myśl te wszys

  • Brexit, parę uwag

    No i wyszli z Europy, czego podobno nikt się nie spodziewał. Ale przecież już od dawna ta biedna część społeczeństwa angielskiego stawała się coraz biedniejsza,

Komentarze
2015/09/09 23:22:10
Ale fajne życie :-)
-
2015/09/10 21:34:57
A ja bym już nie chciała... Bo to jednak ciężko, a ja już sił nie mam. I ten islam wlewający się do Europy, ta dzicz okrutna, nie znająca litości... Smutno mi dziś. Beznadziejność jakaś... .
stat4u